Virtuální adopce

Celý koncept virtuální adopce spočívá v tom, že některé kočičky se ze závaždých důvodů ke klasické adopci nehodí. Jedná se převážně o kočičky nevyléčitelně nemocné, hodně staré či postižené. Chtěli byste nám pomoci s péčí o tyto potřebné kočičky? Není nic jednoduššího něž si je virtuálně adoptovat. A co by to pro vás znamenalo? Pouze měsíční příspěvek ve výši 400,- pro danou kočičku na náš transparentní účet, jednoduché, co myslíte? U každé kočičky je uveden variabilní symbol, který uvedete při platbě. Do poznámky by bylo dobré uvést i konkrétní jméno kočky. Pokud budete chtít, budeme vám zasílat fotografile vašeho virtuálního svěřence.

Proč právě 400,- měsíčně pro jednu kočičku?
Jedná se o částku odpovídající ceně krmiva a steliva, které spotřebuje jedna kočička za jeden měsíc.

…………………………………………………………………..

Howkey (čti Hoky)

VS: 001

Mladý kocourek, který od kotěcího věku trpí vleklými zdravotními problémy – pravděpodobně suchou formou FIP. Hawkey je věčně zasoplený, čas od času přeléčený atb., pravidelně dostává prostředky na podporu imunity. 

Virtuální adopce: Radka Šenková 

 

…………………………………………………………………………………………………

 

Máňuška
VS: 002

Starší kočička se do útulku dostala po smrti majitelky.

Virtuální adopce: 

 

…………………………………………………………………………………………

 

Kyra
VS: 003

Plašanka, nar. na jaře 2019.

Virtuální adopce: 

 

…………………………………………………………………………………………………

 

Sheldon
VS: 004

Sheldon se do útulku dostal na podzim r. 2019 z velmi špatných podmínek. Je to handicapovaný kocourek, který bude hledat domov velmi obtížně, protože mu chybí část zadní končetiny a má pouze jednu bloudivou ledvinu. 

Virtuální adopce: Jiří Tišler

 

………………………………………………………………………………………………………

 

Sofie
VS: 005

 Virtuální adopce: Michaela Hrdinová

 

………………………………………………………………………………………………………………………..

 

Michael
VS: 006

 

Kocoura s pokousanou přední hrudní končetinou jsme vzali do útulku v listopadu 2017. Zranění bylo 3 týdny staré, bez jakékoli léčby. Při rtg. vyšetření byl diagnostikován rozsáhlý zánět, kocourkovi byla v anestezii končetina ošetřena (vyčištění ran, vymačkání hnisu, dezinfekce) a dva týdny jezdil den co den na injekce antibiotik. Loketní kloub je, bohužel, tak zasažen zánětem, že kocour nebude už nikdy plnohodnotně končetinu používat. 

Virtuální adopce: Soňa Hovadíková

 

………………………………………………………………………………………………………

 

Regina
VS: 007

Trojnohá kočička z areálu fy Regasteel v Kojetíně.

Virtuální adopce: Tereza Švarcbachová

 

…………………………………………………………………………………………………………………..

 

Kaštánek
VS: 008

Kaštánek je mladý kocourek, který každému návštěvníkovi útulku hned hupsne na klín. Je to velký mazel, bohužel má vleklý zánět zoubků, o které časem přijde. Do adopce ho proto příliš nenabízíme, můžete ho však adoptovat virtuálně.

Virtuální adopce: Vladimír Gabriel Navrátil

 

…………………………………………………………………………………………………………………………….

 

Mefisto
VS: 009

Mefisto je starší kocourek, který se do útulku dostal po smrti majitelky ve velmi špatném stavu. V útulku sice přibral, ale krevní testy stále nejsou v pořádku. Přesto je to velmi kontaktní a mazlivý kocourek.  Mefista je možné adoptovat pouze virtuálně. Ve virtuální adopci má Mefista paní Helena Holická z Kroměříže, které tímto děkujeme za pravidelné finanční příspěvky.

Virtuální adopce: Helena Holická 

 

………………………………………………………………………………………………………….

 

Mrňucha – po vleklých zdravotních problémech kočička zemřela
VS: 010

Mrňucha je kočička, která se do útulku dostala po smrti majitelky ve velmi špatném stavu. Mrňucha je odrostlé loňské kotě, podvyživené a anémické, přesto je to velmi kontaktní a mazlivá kočička. Nějaký týden potrvá, než se dostane z nejhoršího, pak teprve podstoupí očkování a kastraci. Mrňušku je zatím možné adoptovat pouze virtuálně.