Koťátka k adopci

Aktualizováno 6. 12. 2018:

 

Larry

Tento kocourek se našel spolu se svými dvěma sourozenci ve sklepě opuštěného domu v Přerově. Koťátka byla bez mámy, živila se otrávenými potkany. Chlupatější bráška už je v novém domově, kocourek z fotky na svůj domov čeká v útulku. Je naočkovaný a ošetřený proti parazitům, tak jako ostatně všechna koťata, která jsou u nás připravena k adopci.

 

 

 

Honzíček

se našel před měsícem pod auty na parkovišti u hotelu Hvězda. Je to živel, nikdy nezmeškal žádnou příležitost utéct z karanténní klece a při chytání nám dát pěkně zabrat. Honzíček je malé hravé kotě, které vás nenechá chvilku v klidu. S ostatními koťaty je kamarád, určitě dalšího společníka v novém domově uvítá.

 

 

 

 

Mája

je cca 6měsíční kočička, zdravá a hravá. Mája je naočkovaná, kastrace a testování ji teprve čeká. Do nového domova by nejraději odešla se svým bráškou Vilíkem.

 

 

 

 

Vilík

je půlroční kocourek, hravý a zdravý. Už je vykastrovaný, naočkovaný, FeLV a FIV negativní. Do nového domova by moc rád spolu se svou sestřičkou Májou.

 

 

 

 

 

Sinuhet

je 3 – 4 měsíční kocourek plašší povahy. To ale vlídné a láskyplné zacházení nového páníčka určitě změní. Ne že by u nás v útulku lásku a péči neměl, ale doma je doma. Tak kdopak mu ten pravý domov dopřeje?

 

 

 

 

Sašenka

je odrostlejší kotě, které se k nám do útulku dostalo teprve nedávno. Kočička je trošku bojácnější, ale hlazení a mazlení má moc ráda. Sašenka je naočkovaná a ošetřená proti parazitům a také by ráda měla svoje „doma“.

 

 

 

 

Sebastian

je odrostlejší kocourek, cca 5měsíční, a stejně jako jeho bráška Sylvester a sestřička Sašenka zatím lidem moc nedůvěřuje. Kdopak s ním bude mít trpělivost a ukáže mu, že lidská ruka neubližuje?