Koťátka k adopci

Aktualizováno 11. 11. 2018:

 

Jaroušek

je cca 5měsíční mourovatý kocourek, zdravý a hravý, který mazlení vyloženě vyhledává. Kocourka nám někdo nechal jako malinké zanedbané kotě u brány v krabici od jaru, o jeho minulosti nevíme vůbec nic. Jaroušek je naočkovaný a ošetřený proti parazitům a už netrpělivě vyhlíží svůj nový domov.

 

 

 

Nemo – zamluvený

dostal jméno od našeho pana veterináře. Při vystavování očkovacího průkazu se vet ptal na jméno kocourka a když jsme odpověděli, že ještě nemá jméno, pojmenoval ho sám. Nemo má něco málo přes 3 měsíce a je to kocourek, který si vystačí sám. Hraje si s plyšákem, skáče po škrabadle, ostatní koťata ke své hře nepotřebuje.

Nemo je krásný, zdravý, očkovaný, odčervený…

 

 

 

 

Triša a Triangl

jsou 3měsíční zatím trošku plašší sourozenci, naočkovaní a ošetření proti parazitům. Do nového domova by nejraději odešli spolu.

 

 

 

Marilyn (Monroe)

je 5měsíční umazlená a velmi klidná kočička, plně naočkovaná a ošetřená proti parazitům. Do nového domova už se moc těší.

 

 

 

 

Danny

je asi 5měsíční kocourek s nádhernýma očima. Je trochu plašší, ale při vlídném přístupu se z něho určitě stane brzy mazlivý společník. Danny je naočkovaný a ošetřený proti parazitům a už se moc těší do nového domova, kde miska s jídlem bude jenom pro něj.

 

 

 

 

Sašenka

je odrostlejší kotě, které se k nám do útulku dostalo teprve nedávno. Kočička je trošku bojácnější, ale hlazení a mazlení má moc ráda. Sašenka je naočkovaná a ošetřená proti parazitům a také by ráda měla svoje „doma“.

 

 

 

 

Charlie – zamluvená

4měsíční kočička se k nám do útulku dostala teprve nedávno. Nevíme, jak žila, byla plná blech, v uších svrab, na bříšku měla velkou bouli – kýlu. Teď už je ošetřená a naočkovaná.

Charlie by měla příští týden odejít do nového domova.

 

 

 

 

Sebastian

je odrostlejší kocourek, cca 5měsíční, a stejně jako jeho bráška Sylvester a sestřička Sašenka zatím lidem moc nedůvěřuje. Kdopak s ním bude mít trpělivost a ukáže mu, že lidská ruka neubližuje?