Koťátka k adopci

Fantaghiro

Je 3měsíční mourovatá kočička, zdravá a hravá. Fantaghiro je naočkovaná a ošetřená proti parazitům a už netrpělivě vyhlíží svůj nový domov.

 

 

 

 

 

 

Dorotka

Našla se v pečlivě zavázané krabici, aby nemohla utéct. Měla štěstí, že ji brzy objevily všímavé děti. V krabici ale nebyla sama, měla tam ještě jednoho sourozence, toho se zatím nepodařilo odchytit. Dorotka je po prvním očkování, je ošetřená proti parazitům a do nového domova by ráda odešla co nejdřív.

 

 

 

 

Triša a Triangl

jsou 12týdenní sourozenci, naočkovaní a ošetření proti parazitům. Do nového domova by nejraději odešli spolu.

 

 

 

Marilyn (Monroe)

je 3měsíční kočička, plně naočkovaná a ošetřená proti parazitům. Do nového domova by se nejraději stěhovala se sestřičkou Marlen nebo s bráškou Mastroiannim.

 

 

 

 

Marlen (Dietrich)

je cca 3 měsíční kočička, naočkovaná a ošetřená proti parazitům. Do nového domova by se nejraději stěhovala se svou sestřičkou Marilyn nebo bráškou Mastroiannim.

 

 

 

 

Mastroianni

je cca 3měsíční kocourek, očkovaný a ošetřený proti parazitům. Také tento nezbeda už netrpělivě vyhlíží svůj nový domov.

 

 

 

 

Danny

je asi 3měsíční kocourek s nádhernýma očima. Je trochu plašší, ale při vlídném přístupu se z něho určitě stane brzy mazlivý společník. Danny je naočkovaný a ošetřený proti parazitům a už se moc těší do nového domova, kde miska s jídlem bude jenom pro něj.

 

 

 

 Mr. Slaninka

je 5měsíční kocourek velkého vzrůstu, takže z něho v dospělosti bude statný kocour. Je velmi živý a hravý, prostě lumpík k pohledání. Také tento kocourek je naočkovaný a ošetřený proti parazitům.

 

 

 

 

Sašenka

je odrostlejší kotě, které se k nám do útulku dostalo teprve nedávno. Kočička je trošku bojácnější, ale hlazení a mazlení má moc ráda. Sašenka je naočkovaná a ošetřená proti parazitům a také by ráda měla svoje „doma“.

 

 

 

 

Sylvester

je odrostlejší kocourek, cca 5měsíční, trochu bojácnější. Je naočkovaný a ošetřený proti parazitům a také on by chtěl co nejdřív najít domov.

 

 

 

 

 

Sebastian

je odrostlejší kocourek, cca 5měsíční, a stejně jako jeho bráška Sylvester a sestřička Sašenka zatím lidem moc nedůvěřuje. Kocourek je naočkovaný a ošetřený proti parazitům a do nového domova se už moc těší.